Паркан металевий Дніпропетровськ

У наш час невід’ємною частиною будь-якого приватного будинку, дачного, торгового або спортивного ділянки є всілякі паркан металевий Дніпропетровськ огорожі. Як правило, металеві паркани встановлюються з метою захисту ділянки від зловмисників, а також для того щоб прикрашати собою територію.

Перед тим як замовляти паркан металевий Дніпропетровськ, потрібно визначитися з його основним призначенням. Високий суцільний паркан найкраще підійде, якщо Ви хочете не тільки захистити свою ділянку, але і приховати його від сторонніх поглядів. Якщо Ви бажаєте прикрасити свою ділянку найкращим варіантом є декоративний кований паркан змішаного типу, який буде поєднувати в собі кілька видів матеріалів. Суцільний високий паркан з профнастилу – ідеальний варіант установки забору з метою зниження шуму. «Прозорі» металеві паркани забезпечать хорошу видимість і проветриваемость Вашій ділянці.

Металеві паркани виготовляються з різних матеріалів. Металеві паркани прийшли на зміну недорогим, але втрачає свої якості з часом дерев’яним парканів. Паркан металевий Дніпропетровськ з профнастилу – відрізняються щодо невисокою вартістю виготовлення, стійкість до механічних пошкоджень, а також своєю довговічністю. Матеріал вибирається виходячи з функціонального призначення самого огородження.

Компанія Арімком Україна вже багато років займається виготовленням та встановленням огорож з металевих конструкцій.

Види металевих огорож:

Паркани металеві, Огородження

Металеві паркани відрізняються хорошими експлуатаційними властивостями, міцністю, а також прийнятною ціною. Ці паркани Ви можете встановлювати не тільки для будинку, але і для огорожі офісу, дачі і підприємства. Вироби з кованого металу виділяються своєю вишуканістю, тому їх витончені візерунки відмінно поєднуються з і цегляними, і з металевими стовпами і добре доповнюють ажурні ворота.

Одним з різновидів парканів з металу є Профнастил. Це металевий профільований лист з полімерним покриттям. Даний вид парканів вигідно відрізняється оптимальним співвідношенням хорошої якості і прийнятної ціни. До основних переваг парканів з профлистов відносяться висока міцність, довговічність, антикорозійна стійкість.

Парканні секції.

Компанія Арімком Україна займається виготовленням секційних паркан металевий Дніпропетровськ з канілірванной сітки за розмірами замовника.

Багаторічний досвід досвід розробки, проектування, виготовлення та монтажу металевих огорож дозволяє нам виконувати замовлення будь-яких обсягів і складності.

Металеві огорожі встановлюються, як правило, для огородження освітніх установ, виробничих і складських територій, аеропортів і об’єктів силових відомств, котеджних містечок, спортивних об’єктів і т.д.

Простота монтажу – одне з основних достоїнств, яким володіють готові парканні секції. Завдяки чому забезпечуються найбільш короткі терміни складання, а також висока надійність металевих огорож. Але для монтажу готових секцій Вам все-таки буде потрібно проведення певних підготовчих робіт. Перед тим як встановити паркан відбувається процедура заглиблення металевих труб, службовців стовпами забору. Також можна забетонувати стовпи для додаткової стійкості.

У компанії Арімком Україна Ви можете придбати вже готові парканні секції або ж замовити їх виготовлення за власним ескізом.

Металеві паркани

Як основу для металевих парканів використовують металеві профільні труби, заглиблені на 1,5 в землю і залиті в бетон. Для запобігання труб від руйнування вологою їх зверху закривають заглушками.

Паркан металевий Дніпропетровськ горизонтальний нефарбований паркан

Для виготовлення даного виду забору несучі стовпи просвердлюють по вертикалі з рівним періоду профілю профнастилу кроком. Далі відбувається їх очищення, грунтовка, а також фарбування стійкою глянсовою, або матовою емаллю. Листи профнастилу кріпляться безпосередньо на стовпи таким чином, щоб з зовнішнього боку огорожі вийшов безперервний малюнок з паралельних горизонталі смуг. Даний варіант забору відрізняється найбільш низькою вартістю.

Металевий пофарбований горизонтальний паркан

В отличии от предыдущего варианта забора, металлический окрашенный горизонтальный забор отличается тем, что профнастил получается не оцинкованный, а окрашенный с одной или двух сторон. При этом заказчик сам может выбрать цвет забора внутри и снаружи.

Металевий нефарбований вертикальний паркан

Для виготовлення даного виду забору до несучих стовпів приварюють горизонтальні металеві профільні труби. Потім стовпи чистяться, ґрунтуються й офарблюються стійкої глянсової, або матовою емаллю. Також фарбуються горизонтальні лаги або в чорний, або в світлий колір.

Металевий пофарбований вертикальний паркан

Одним з найбільш поширених видів паркану з профлиста є металевий пофарбований вертикальний паркан. Поєднання високої надійності металу і зовнішньої естетичності зробили даний вид забору досить популярним. від попереднього варіанту такий вид забору відрізняється тим, що профнастил виходить не оцинкований, а пофарбований з одного або двох сторін.