Алюмінієві системи

Алюмінієві конструкції – конструкції широкого застосування

Алюмінієві конструкції, як тип архітектурних та інтер’єрних систем, міцно зайняли лідируючі позиції серед аналогів. Інноваційні технології у виробництві дозволяють застосовувати конструкції в різних областях і стилях. Наша компанія пропонує Вам продукцію компанії «Алютех» – виробника розумних систем, на найвигідніших умовах в Дніпропетровську.

ЩО МИ МОЖЕМО ВАМ ЗАПРОПОНУВАТИ

Алюмінієві системи

Алюмінієві двері, вікна

Алюмінієві вікна і двері мають високу міцність, а нові рішення в вигляді оригінальних форм профілів роблять конструкцію ще більш невагомою на вигляд.

 

Алюмінієві системи

Зимові сади

Створення проекту зимового саду є одним з найбільш вдалих і оригінальних способів перетворення непримітної обстановки в елітний інтер’єр.

 

Алюмінієві системи

Скління фасадів

Скляний фасад – це досить складна конструкція, але завдяки особливій красі зовнішнього вигляду, вона варта того, щоб втілити її в життя.

 

Алюмінієві розсувні системи

Цей тип алюмінієвих конструкцій створює нові форми організації і освітлення простору. Такий хід змінює функціональні особливості приміщення без перепланування. Дверні конструкції можуть стати входом і стіною одночасно. До того ж, такі дверні конструкції мають особливий захист від проникнення. Розсувні віконні системи економлять вільний простір, а світла в приміщення проникає набагато більше.

Алюмінієві фасади

Такі алюмінієві конструкції по праву можна віднести до високотехнологічним розробкам, де система дарує не тільки комфорт, але і створює незвичайні інженерні рішення.

  • Елементний фасад застосовується для суцільного багатоповерхового скління без будівельних лісів за допомогою навішування вже зібраних блоків. Можливість поверховій установки економить час. Переваги елементного фасаду в його стандартах якості, які відслідковуються від проектування до установки. Робочих операцій з установки, а, значить, і шлюбу на порядок менше, а погодні умови ніяк не впливають на монтаж.
  • Вентильований фасад – особливо популярна алюмінієва конструкція. Така система компенсує деформації будівель на високих поверхах і зберігає фасад без змін. Складові мінімізують вплив на теплоізоляційні властивості стін, приховують нерівності до 250 мм і нівелюють відхилення від вертикалі до 10 градусів. Такі алюмінієві конструкції збільшують енергоефективність споруди, тим самим знижуючи експлуатаційні витрати.
  • Світлопрозорий фасад – це унікальний спосіб реалізувати дизайнерські фантазії в зовнішньому оформленні будівлі. Структурне скління приховує кріплення і створює візуальний моноліт. При цьому кольору, форми, властивості стекол і каркаса можуть бути самими різними.

Такий тип алюмінієвих конструкцій має 3 підвиди.

  1. Стійко-ригеля фасад – це система з високою термоізоляцією завдяки унікальним термовставки і ущільнювачів. А ось варіативність рішень і наявність комплектуючих в цьому виді фасаду дозволяють створити неповторну стилістику будівлі.
  2. Структурне скління дозволяє закріплювати склопакети без елементів притиску. Так досягається гладка поверхня, де немає зазорів і щілин, а, значить, не проникають пил і бруд.
  3. Напівструктурне тип скління використовується у випадках, коли потрібно отримати гладко покриття, а структурне скління не підходить за розмірами склопакетів.

Алюмінієві вікна

Термоізольовані вікна – це серія конструкцій з алюмінієвих профілів з армованим скловолокном поліаміду, що створює стійку звуко- і термоізоляцію. Такі вікна використовують в житлових будинках і адміністративних будівлях. Часто вони доречні в вітражних комплексах, де фасадні системи не виглядають.

Компания предлагает универсальную конструкцию и более сложную систему для энергоэффективных зданий с особыми требованиями к ветровой нагрузке, изоляции от шума и температурным перепадам.

Сотрудничество с нашей компанией – это проект под ключ. Высокое качество гарантировано, а монтаж и сопровождение соответствуют уровню реализуемого продукта.