Гаражні ворота Дніпропетровськ

Автоматичні ворота для гаража як надійний помічник в економії простору

З’явившись на вітчизняному ринку, гаражні ворота автоматичного типу відразу вирішили кілька проблем в присадибній зонування. Особливість конструкції економить вільне місце і збільшує ширину проїзду автомобіля. При цьому проїзд до об’єкту не перекривається. Продукція, яку пропонує наша компанія, включає 3 типи гаражних воріт зі своїми індивідуальними особливостями.

 

1 21 - Гаражні ворота Дніпропетровськ
2 20 - Гаражні ворота Дніпропетровськ
3 19 - Гаражні ворота Дніпропетровськ
4 7 - Гаражні ворота Дніпропетровськ

Класика

Тип воріт Classic – це конструкція з максимальними габаритами 6000 * 3085 мм. Вага воріт компенсується торсійними пружинами над полотном. При цьому до пружини йде спеціальна муфта, яка запобіжить падіння полотна при поломці воріт. Сполучна муфта в свою чергу забезпечує рівномірність натягу тросів. Покриття петель гаражних воріт з нержавіючої сталі захищають їх від корозії.

Застосування роликових кронштейнів дозволяє відрегулювати примикання панелі до отвору воріт, що створює чудову звуко- і теплоізоляцію. Профілі встановлюються прихованим монтажем, що робить гаражні ворота серії «класик» особливо привабливими.

5 3 - Гаражні ворота Дніпропетровськ
Вартість гаражних воріт Дніпропетровськ Україна
6 2 - Гаражні ворота Дніпропетровськ

Ціни наведені в євро в рекламних цілях, оплата в грн за комерційним курсом
Монтаж гаражних воріт вважається окремо.

 

Стандарт

Серія секційних воріт для гаража Standart – це конструкція з максимальними розмірами 3500 * 3085 мм. Відмінність серії «стандарт» криється в балансуванні маси за рахунок пружин розтягування між полотном і направляючими. Це скорочує час установки воріт до 3х годин.

Ворота «стандарт» встановлюються в будь-який отвір гаража, навіть на місце старих орних з перемичкою в 100 мм. Пружина в пружині – це ще одна унікальна запатентований відміну серії – запобігання відскоку однієї з пружин при поломці. Натяг пружин можна регулювати на свій розсуд при установці. Роликові кронштейни створюють тепло- і звукоізоляцію воріт через максимального примикання панелей до отвору. Прихований монтаж профільної конструкцій створює цілісний і привабливий вигляд воріт, де профілі не видно.

Комплект автоматики для гаражних воріт

7 2 - Гаражні ворота Дніпропетровськ

Тренд

Лінія воріт «Trend» являє собою конструкцію з сталевих панелей в 40 мм завтовшки. Поліуретанові заповнення панелей і морозостійкий ущільнювач прекрасно теплоизолируют ворота і забезпечують звуконепроникність. Ці гаражні ворота покриті поліуретаном і цинком, що запобігає корозії, а шар адгрезіонного лаку захищає поверхню від здуття через прямого впливу УФ.

Використання підшипників кочення створює плавний і безшумний рух, при цьому кожен підшипник закритий від пилу і вологи і не потребує мастилі. Конструкція гаражних воріт Trend нагадує сендвіч, де сталеві листи замкнуті і тому не розшаровуються.

8 1 - Гаражні ворота Дніпропетровськ

Чому варто вибрати наші гаражні ворота?

 

Головні переваги автоматичних воріт для гаража – довговічність і безперебійність роботи незалежно від умов, що вкрай важливо в наших природних умовах. Автоматичні системи здатні витримати скачки температури, змінну вологість, мороз і спеку без заклинювань і шкоди зовнішніми характеристиками.

Замовлення конструкцій у нас в компанії – це не просто покупка воріт, це гарантія якості від виробника. До того ж Ви купуєте ворота «під ключ» з їх подальшою установкою і сервісним обслуговуванням, а значить, забезпечуєте собі комфорт, починаючи від якісних вимірів, закінчуючи установкою і експлуатацією.

9 2 - Гаражні ворота Дніпропетровськ
garantii - Гаражні ворота Дніпропетровськ
10 2 - Гаражні ворота Дніпропетровськ
11 1 - Гаражні ворота Дніпропетровськ

Фото гаражних воріт

12 1 - Гаражні ворота Дніпропетровськ
15 1 - Гаражні ворота Дніпропетровськ
13 1 - Гаражні ворота Дніпропетровськ
16 1 - Гаражні ворота Дніпропетровськ
14 1 - Гаражні ворота Дніпропетровськ
17 1 - Гаражні ворота Дніпропетровськ