Навесы из поликарбоната для авто машины / Монтаж и установка забора из сетки
 • Email office@masters-steel.dp.ua
  ГРАФИК РАБОТЫ
  Пн-пт: с 9:00 до 18:00,
  Без перерыва.

Маркізи Дніпропетровськ

Маркізи мимоволі впадають в очі на вулицях міста, завдяки своїй привабливості. Вони стильно і красиво облагороджують різні архітектурні споруди і роблять прилеглу до них площа більш функціональною. Їх застосування практично безмежно. Їх можна використовувати всюди, де потрібно затемнити простір і сховатися від пекучого і палючого сонця. Тому ці практичні конструкції міцно увійшли і в облаштування дачних і котеджних будівель.

Маркізи Дніпропетровськ
Маркізи Дніпропетровськ

Виїзд на замір по Дніпру Безкоштовно

Виготовлення маркіз за 5 днів

Гарантія на маркізи 5-10 років

Монтаж займає 3 години

Вартість маркіз Дніпропетровськ Україна

Маркізи Дніпропетровськ

Ціни вказані в ЄВРО в рекламних цілях, оплата в гривнях за комерційним курсом.
У ПРАЙСІ ВКАЗАНА ЦІНА НА ВИГОТОВЛЕННЯ МАРКІЗ.

Фото маркіз і пергол

Маркізи Дніпропетровськ
Маркізи Дніпропетровськ
Маркізи Дніпропетровськ

На що потрібно звертати увагу при виборі маркізи

Маркізи Дніпропетровськ

Відеопрезентація маркізних систем

Тривалість: 2:03 мін.

Де купити високоякісні навісні системи

На нашому сайті маркізи навіси виконані з високоміцних матеріалів із застосуванням якісної фурнітури, що гарантує їх високі характеристики, стильний естетичний зовнішній вигляд і довговічність.

З питань уточнення ціни, замовлення і установки навісних систем звертайтеся за вказаними контактами. Також наші досвідчені менеджери допоможуть прорахувати необхідну кількість матеріалів і визначитися з оптимальним видом конструкції для Вашого простору.

Переваги виробів

Ці вироби стали популярні, завдяки своїм здібностям захищати від небажаних атмосферних опадів, своєю функціональністю і естетичності. Тканинні сонцезахисні системи мають наступні переваги:

 1. Властивість оптимально затемнювати простір. Вироби виключають проникнення сонячних променів в затінене простір, при цьому, не дає нагріватися склопакетів, в результаті чого температура повітря знижується мінімум на п’ять градусів.
 2. Властивість енергозбереження. Завдяки ефективному властивості знижувати температуру, зменшується витрата електроенергії за рахунок невикористання кондиціонера, в результаті чого зменшуються витрати, і виникає економічна вигода.
 3. Маркізи ефективно захищають від вигорання предмети інтер’єру в результаті впливу прямих сонячних променів і виключають утворення відблисків на офісних моніторах і телевізорах в житлових будинках.
 4. При використанні виробів під ними із зовнішнього боку будівель утворюються додаткові комфортні майданчики, які можна застосовувати для розміщення столиків в ресторані або для установки лавочки в заміському будинку.
 5. Дані навісні вироби не перешкоджають надходженню повітря, вони мають хорошу пропускну здатність.
 6. Виконують надійний захист від яскравого сонця і невеликих опадів, основна функція – затемнення простору.
 7. Привабливий дизайн і тривалий термін експлуатації, завдяки застосуванню міцних, легких і стійких до навантажень матеріалів і спеціального полотна, виробництво якого передбачає застосування нових передових технологій.
 8. Додаткова зовнішня реклама, так як можна замовити виріб з фірмовими знаками і логотипами компанії, посилить попит пропонованих фірмою послуг і товарів.

 

Маркізи Дніпропетровськ