Перила з нержавіючої сталі Дніпропетровськ

Для безпечного переміщення по сходах просто необхідні сходові поручні, завдяки яким людина уникає випадкових падінь. Перила потрібні також просто для того, щоб було зручно спускатися і підніматися по сходах.

Крім того велике значення відіграє естетична роль перила з нержавіючої сталі Дніпропетровськ – як правило, поручнів приділяється більше уваги, ніж самій сходах.

Виходячи з норм техніки безпеки, всі марші, мають більше 3 ступенів повинні оснащуватися поручнями. Як правило, встановлюються перила висотою менше 90 см, а відстань між стійками – не більше 15 см. Але в залежності від того, для кого призначена сходи, ці показники можуть варіюватися. Звернувшись в компанію Арімком Україна, Ви отримаєте консультацію з усіх питань. Наші фахівці встановлять перила згідно з усіма технічними нормами і правилами, зробивши Вашу сходи не тільки красивою, але і безпечною в експлуатації.

При виготовленні перил для сходів використовуються такі матеріали, як метал, алюміній, нержавіюча сталь, бетон, дерево, а також різні поєднання цих матеріалів з високоміцним склом. Компанія Арімком Україна займається виготовленням огорож з різних видів металу: Ст-3, алюмінію, перила з нержавіючої сталі Дніпропетровськ, бронзи. Як показує практика, дані види металу підходять для виготовлення перильних огорож на сходи з будь-якою основою. Тому перила з нержавійки від «Арімком Україна» підійдуть до будь-яких видів сходів, незалежно від матеріалу з якого вони зроблені (бетон, метал або дерево).

Поручні з нержавіючої сталі підійдуть до інтер’єру будь-якого сучасного приміщення, оскільки є дуже універсальними.

Перила з нержавіючої сталі Дніпропетровськ

Обов’язковим елементом конструкції перил з нержавійки є поручні. Поручні використовуються для скріплення перил. Крім безпосередньої функції кріплення, ізготовленник з нержавіючої сталі поручні, надають будь-якої конструкції елегантність. Вартість конструкцій буде формуватися виходячи з обраного замовником зовнішнього вигляду поручнів.

Завдяки сучасному дизайну все вироби компанії Арімком Україна ідеально підходять для монтажу в будь-якому приміщенні. Монтаж поручнів, поручнів і сходових огорож з перила з нержавіючої сталі Дніпропетровськ проводиться у чітко встановлені терміни. Вартості сходових огорож з нержавіючої сталі, поручнів і перил формується виходячи з витрат на матеріали, монтажні та зварювальні роботи. В єдину вартість робіт входять також послуги з полірування металоконструкцій. Для того щоб замовити виготовлення і монтаж поручнів і сходових огорож з нержавіючої сталі Вам потрібно зробити заявку, зв’язавшись з менеджером компанії Арімком Україна. На нашому сайті ви можете підібрати дизайн огорожі драбин, поручнів або перил.

Огородження зі сталі

Компанія Арімком Україна займається виготовленням та встановленням будь-яких металевих поручнів і огорож відповідно до Ваших побажань. Ми можемо виготовити перила зі сталі будь-якої форми і розміру, а також пофарбувати їх в будь-який обраний Вами колір. Для того щоб отримати консультацію або зробити замовлення, Вам необхідно зробити запит поштою або зв’язатися з нашим менеджером по телефону.

Перила є основним елементом огородження сходів. Вони утримують людини при падіннях, а також встановлюються для зручного і безпечного переміщення людей по сходовому марші. Як правило, створення і проектування перила з нержавіючої сталі Дніпропетровськ приділяють чи не найбільше часу, ніж виготовлення самих сходів. Оскільки вони грають величезну роль в забезпеченні безпеки і краси сходів. Перила зазвичай виготовляються з металу, бетону і дерева. Дуже часто при влаштуванні поручнів комбінують різні матеріали. Опорні стійки можуть виготовлятися з одного матеріалу, а заповнення прорізу перильного огородження – з іншого. Лідером серед матеріалів, які використовуються для виготовлення поручнів є перила з нержавіючої сталі. В основному це пов’язано з самими властивостями нержавійки, які поєднують чудовий зовнішній вигляд і надійність; швидкість виготовлення і величезна кількість варіантів для того чи іншого дизайнерського рішення.