Паркани в Дніпропетровську

На сьогоднішній день найбільш практичним і сучасним видом огорожі є паркан з полімерним покриттям, більш відомий як 3D паркан. Не меншою популярністю володіє і панельний паркан. Секційні огорожі з полімерним покриттям мають високий ступінь надійності при порівняно не дорогий вартості. Область застосування таких зборів досить широка: починаючи від приватних житлових комплексів, закінчуючи міськими громадськими будівлями, такими як парки, бази відпочинку, склади тощо. Детальніше на сайті www.metallosetka.dp.ua

Наша компанія займається виготовленням парканів в Дніпропетровську. Наші огорожі мають сучасний стильний дизайн і при цьому мають високий ступінь якісність і довговічності. Завдяки зручній системі експлуатації наші паркани (Дніпропетровськ) відрізняються від цегельних або кованих систем огорожі не тільки зовнішніми характеристиками, але і ціновою категорією. За всіма параметрами наші паркани займають виграшні позиції, а їх вартість прямопропорційна якості. Паркани, виготовлені нашою компанією, мають привабливий естетичний зовнішній вигляд, завдяки якому паркан може стати частиною декору, прикрасити будь-який ландшафт і підкреслити особливості архітектури будівлі.

Ми розробляємо системи огорожі з урахуванням особливих технологічних характеристик, які забезпечують високу ступінь надійності і практичності. Якщо Ви хочете придбати гарний, міцний, що працює без простоїв і поломок, паркан в Дніпропетровську – тоді Вам варто звернутися до нас. Наші паркани виготовлені з жорстких металевих сплавів, які захищені від корозії завдяки двошаровій покриттю (порошковий і цинковий). При монтажі забору також не виникає ніяких складнощів, для його збору не обов’язково володіти додатковими знаннями або вміннями – паркан збирається на місці без спеціальних інструментів і пристосувань. Купуйте паркани в Дніпропетровську у нас і отримуйте масу задоволення, завдяки естетичному зовнішньому вигляду, надійності, довговічності, і, звичайно ж – оптимальною ціною!

Довговічний і міцний штакетний паркан

Нова пропозиція на сучасному будівельному ринку в сфері огорож – штакетний паркан з металу. Перевагою моделі є її особлива довговічність, так як конструкції виготовлені з оцинкованого металу, а верхній шар покриття являє собою полімерний матеріал. Штакетний паркан використовується для огорожі приватних домоволодінь, комерційних територій, будь-яких інших об’єктів.

Такий паркан вигідно відрізняється рядом характеристик. Він солідний і довговічний. Дизайн конструкції може бути дуже різноманітний: від прозорого до суцільного полотна, від білого до будь-якого кольорового покриття (синій, коричневий, зелений, сірий, білий кольори). Штакетний паркан легко монтується без застосування зварювання, а також відрізняється високою міцністю. Крім того, є можливість виготовити хвіртки і ворота з штакетного зашиттям.

Технічні характеристики:

  • Ширина секції L = 2000 мм і L = 2500 мм
  • Висота секції H = 1000 мм; H = 1250 мм; H = 1500 мм; H = 2000 мм
  • Матеріал штакету: оцинкований метал товщина 0,5; 0,7 мм.
  • Горизонтальні лаги: профільна труба оцинкована 40х25х2.
  • Зашивка: одностороння і двостороння
  • Відстань між штакетом: при односторонній зашивці 40 мм, при двосторонній 60 мм.
  • Установка і монтаж: можливе кріплення до металевих стовпів або до бетонних (кам’яним) стовпів. Монтаж здійснюється за допомогою спеціальних куточків.

При замовленні штакетного металевого паркану доставка його можлива в будь-який з міст України.

Основні кольори по палітрі RAL: Синій 5005; Зелений 6005; Коричневий 8017; Білий 9003; Сірий 7004.

Теги: паркан штакетний, штахетник, штахетник металевий, штакетний паркан, ворота з паркану.