Перила та огородження Дніпропетровськ

Напрямок нашої компанії – це виготовлення різноманітних перил (алюмінієві перила, з нержавіючої сталі і комбенірований) Нержавіюча сталь сучасний, стильний, довговічний і не вимагає догляду матеріал. Перила та огородження з нержавіючої сталі можуть бути встановлені в приміщенні, на ганку, під відкритим небом і прикрасять інтер’єр і екстер’єр будь-якої будівлі: від спорткомплексу, магазину та офісу до приватного заміського котеджу.

 

Комбінований поручень і нержавіюча сталь

Огородження з нержавіючої сталі з ригельним наповненням Горизонтальний заповнення

Ригельні заповнення в сходових огородженнях зазвичай виконується з нержавіючих труб діаметрами від Ф10 до Ф25 і товщиною від 1 до 1,5 мм. Ще ригельні заповнення називають струнами або шнурами. Зазвичай для сходових огорож з нержавіючої сталі застосовується 2 способи кріплення ригеля: збірне і зварне.

Вертикальне заповнення

Огородження з вертикальним ригельним заповненням зустрічається досить рідко в силу своєї чималої ціни за рахунок великої витрати металу. Але є місця де повинні встановлюватися тільки сходові огорожі з вертикальним заповненням відповідно до ГОСТ – це дитячі установи. Вертикальний ригель ставиться з кроком не більше 100

Перила и ограждения Днепропетровск

Огородження з алюмінію

Поручні з алюмінію мають 3 види кріплення: – пристенное кріплення

  • в ступінь (стандартне)
  • в торець ступені (дозволяє збільшити ширину сходів до 20 см)

Заповнення алюмінієвих перил проводиться металевими горизонтальними струнами, їх кількість може бути від 2 до 8. Також може використовуватися скло – триплекс, оргскло або інші подібні матеріали з розміщенням між балясинами або снаружі.Алюмініевие перила пропонуються в восьми кольорах: сріблястий, матовий, димчастий, шоколадний , чорний матовий, імітація під дерево і під золото. Відповідно до особливостей інтер’єру можна урізноманітнити колірну гамму перил: на Ваш вибір ми пофарбуємо їх в будь-який колір по RAL (більше 200 відтінків) за 3-5 днів, або зробимо імітацію “під дерево” (більше 20 порід) і “під камінь” (мармур, граніт різних відтінків)

Огородження зі склом

Огородження зі склом або заповненням з іншого матеріалу ще називають огорожі з екраном. Такі огорожі красиво виглядають і мають важливу властивість – підвищену безпеку в порівнянні з ригелем. Через екран складно перелізти дитині на відміну від горизонтального ригеля, який можна використовувати як сходи. Найчастіше в огорожах як екран використовується скло. Це може бути розжарене скло, триплекс або оргскло. Для стандартних власників товщина скла може варіюватися від 8 до 10 мм, але можна тримачі для скла будь-якої товщини.

Огородження зі скляним заповненням зазвичай встановлюють на балконах, парапетах, верандах і сходових майданчиках і природно на самих сходах.