Навесы из поликарбоната для авто машины / Монтаж и установка забора из сетки
 • Email office@masters-steel.dp.ua
  ГРАФИК РАБОТЫ
  Пн-пт: с 9:00 до 18:00,
  Без перерыва.

Навіси для авто в Дніпрі

Ціна на навіси

Розрахунок вартості навісу / автонавісу

Ціни актуальні на

Цена на навесы для авто
Ціни вказані в доларах США в рекламних цілях, оплата в гривнях за комерційним курсом

У ПРАЙСІ ВКАЗАНА ЦІНА НА ВИГОТОВЛЕННЯ, ДОСТАВКУ І монтаж навісів
ЦІНА І монтаж водостоків ВВАЖАЮТЬСЯ ОКРЕМО

Матеріали використовувані під реалізацію проекту:

 • опорні стійки (пр.тр. 80 * 80 * 3 мм)
 • прямі і дугові ферми (пр.тр. 40 * 20 * 2 мм труба обрешітки або поздовжні лаги) – пр.тр. 30 * 30
 • лакофарбове покриття – “Хамертон” RAL-609 молотковий ефект, трикомпонентна фарба (грунт, антикор, фарба)
 • стільниковий полікарбонат “Полигаль-Схід”, товщина листа – 8мм, колір – бронза

 

Можливе збільшення транспортних витрат у зв’язку з видаленням об’єкта від міста.

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Незважаючи на те, що полікарбонат є відносно новим матеріалом, він стає все більш популярним в житті людства. Завдяки своїй легкості, міцності і нескладній обробці, полікарбонат використовують для різних галузей: у військовій справі, промисловості, рекламної індустрії та, звичайно ж, в будівництві. Вартість навісу може коливатися від 2О% до 40%, залежно від використовуваного матеріалу каркаса труби стійок 80 * 80 мм, або 60 * 60 мм, 40 * 20 мм або 20 * 20 ферм і звичайно ж від товщини 4 мм; 6мм; 8мм; 10мм і виробника стільникового полікарбонату. Одним з найбільш значущих переваг цього матеріалу є його прозорість. Саме тому полікарбонат використовують для будівництва балконів, веранд, дахів, оранжерей, теплиць та інших споруд. Часто його використовують для побудови перегородок, стійок або вітрин в торгових центрах, магазинах, супермаркетах. Також він популярний при спорудженні спортивних майданчиків, комплексів або клубів. Рифлений полікарбонат допомагає при будівництві дахів, таким чином, отримують стильний і красивий, а головне, міцний результат. У своїх конструкціях ми використовуємо полікарбонат Polygal, який вважається одним з кращих на нашому ринку, завдяки своїй якості, довговічності і зовнішнім виглядом. Вироби з такого полікарбонату мають гарний захист від ультрафіолету і довго не вигоряють.

Виробництво і монтаж навісу

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)
Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)
Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)
Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)
Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)
Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)
Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)
Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)
Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Бітоніруются опорні стійки. Для виготовлення металевої конструкції навісу під полікорбонат, в нашому цеху проводять порізку труб за потрібними розмірами. Зварювальні роботи, зачистка зварних швів полірування. Грунтовка металоконструкцій, після висихання грунту виробляється основна фарбування конструкцій. Транспортування та постачання на місце монтажу всіх елементів конструкції і комплектуючих. Монтажні роботи по навісу.

Фото наших навісів

Ми робимо якісні фотографії, щоб ви могли у всіх деталях розглянути нашу роботу.
Але виготовляємо ми гараздо краще, ніж фотографуємо.

Типи навісів

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Особливою популярністю в Дніпропетровську сьогодні користуються навіси арочного виду, дах яких складається з двох похилих скатів випуклої форми. За рахунок таких плавних ліній в конструкції всю споруду не виглядає громіздко. Завдяки вигину, створюється додаткове натяг, яке робить навіс міцним, але при цьому не ускладнює його конструкцію. На похило даху не буде розжарюються сніг, а дощові краплі спокійно стекут по водостоку.

 

Наші майстри мають спеціальними знаннями, необхідними для створення складних за конструкцією навісів. Адже при розробці арочних систем важливо точно розрахувати радіус кривизни і підібрати якісний полікарбонат потрібного:

 • розміру;
 • товщини;
 • кольору.

Структура односхилого навісу включає в себе два елементи:

 • каркас;
 • односхилий дах.

 

Великий навіс може виконувати кілька вагомих функціональних завдань відразу – це:

 • захисна конструкція для транспорту на приватних ділянках і стоянках;
 • додаткова дах, яка буде створювати тінь і захищати ваші рослини;
 • козирок, що не дає дров відволожитися про час дощу.

 

У нашій компанії односхилі навіси виготовляють за новітніми технологіями, які дозволяють вибрати якісні матеріали, актуальний стиль і відповідну форму. Найчастіше каркас у таких конструкцій дерев’яний або металевий. Для створення даху використовують кращі види полікарбонату. Сьогодні існують навіси з висувним тентом, який складається / висувається.

Теплиці

Зазвичай полікарбонат використовується для створення парників і теплиць на промислових підприємствах в Дніпропетровську. Широке поширення теплиць з полікарбонату пояснюється низькою ціною, доступністю і високими характеристиками.

 

Головна перевага даної споруди – провідність світла. Структура матеріалу фільтрує випромінювання і пропускає крізь себе виключно промені сонця спектра, який необхідний для кращого росту рослин. Світло розходиться по парники рівномірно і забезпечує приплив для всіх культур.

 

Полікарбонатна теплиця легше, ніж скляна. Це дозволяє використовувати для виготовлення каркаса алюміній, який довше прослужить. Для такої конструкції фундамент не потрібний.

Використовувані матеріали конструкції

У виготовленні навісів ми користуємося продукцією заводів POLYGAL і ТОВ «ТАГОЛ». Це перший завод в країні, який робить бездротових мереж, монолітні листи з полікарбонату на виробничих лініях з Японії, Німеччини та Італії.

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Крім того, полікарбонатні листи TM SOTON володіють особливими світлопропускаючих характеристиками, за рахунок яких крізь матеріал не проходять ультрафіолетові промені. Такі листи прості в монтажі і поєднуються з різними дизайнами і стилями споруд. Прозорий полікарбонат заводу «Тагол» грає роль захисного покриття в місцях, де пластик і скло не буде достатньо надійним. Діапазон температури цього матеріалу від -40 до +120 градусів Цельсія.

 

Особливості конструкції навісу

Можна створити більшу за площею конструкцію до 8 метрів в довжину, під якою з комфортом розмістяться кілька машин або буде облаштовано паті для літнього відпочинку. Інший варіант – мінімальний навіс в вид козирка над ганком будинку. У будь-якому випадку ця споруда буде міцним і простим в експлуатації.

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Також важливо розрахувати висоту опор і навантаження, яку вони нестимуть. Верхня частина навісу повинна міцно стояти на ніжках. Крім опор, важливо продумати, як буде виглядати весь каркас майбутньої конструкції, щоб закріпити полікарбонат оптимальним чином.

Полікарбонат має невелику вагу і легко обробляється. Лист в 8 мм буде мати масу 1,5 кг, а в 10 мм і 16 мм – 1,7 кг і 2,7 кг відповідно на 1м2. Саме тому останнім часом його все більше люблять використовувати в своїх проектах дизайнери та архітектори. За допомогою цього матеріалу виготовляються різні види конструкцій – арки, навіси, дахи, козирки. Також різноманітність колірної гами. Найвищим коефіцієнтом світлопропускання (близько 90%) мають прозорі полімерні листи. Такий матеріал рекомендується використовувати для навісів, метою яких є захист будівель від дощу і снігу. Прозорий полікарбонат не здатний розсіювати сонячні промені, тому не використовується для затінення будівель. Різна товщина конструкції і його гнучкість допомагають втілити в реальність будь-яку Вашу задумку. Полікарбонат має звукоізоляційні властивості, пропускає світло, термостійкий і не піддається несприятливих природних явищ.
Пожежна безпека. Полікарбонат в відкритому вогні не горить і не сприяє його поширенню. Він плавиться з утворенням тягучою маси у вигляді павутини. Плавиться маса швидко остигає і не представляє небезпеки для життя людини.
Шумопоглинаючі властивості стільникового полікарбонату. Звук в природі вимірюється децибелами (Дб). Полікарбонат пропускає звук максимум в 30 Дб. Людське вухо сприймає звук до 60 Дб нормально. Від 60 до 90 Дб дуже чутливо – голосно. від 90 Дб – руйнівно. Ми використовуємо якісний полікарбонат, тому впевнені в його міцності і довговічності.

Варіанти кольорів полікарбонату

Велика колірна гамма полікарбонату поповнюється щороку. Сьогодні у виробництві даного матеріалу додатково застосовується скловолокно, завдяки якому створюється незвичайний светопреломляющий візерунок. У напівпрозорого полікарбонату кольору «опал» коефіцієнт світлопропускання коливається в межах від 50-75%. Навіс, створений з цього матеріалу, зможе трохи захистити людей, що знаходяться під ним, від настирливого сонця і опадів. Листи бронзових відтінків мають светопропускной здатністю в 25-45%. Крізь полімерний матеріал насиченого білого кольору проникає тільки 20-30% світла. Найкраще захищають від світла полімерні листи червоного, золотого і срібного кольорів. Ці відтінки мають найменший коефіцієнт світлопропускання. Світлопропускаючі здатності полікарбонату безпосередньо залежать від того, якої товщини він. Чим більше буде товщина полімерного листа, тим ефективніше він буде розсіювати сонячні проміння.

Особливим попитом в Дніпропетровську користується прозорий полікарбонат або полотна в коричневому, бронзовому і білому кольорах. Досить часто зустрічаються і червоні, зелені, бірюзові і сріблясті тони.

У наших навісах використовується полікарбонат:

POLYGAL - (виробник Ізраїль)

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

ТАГОЛ ТОВ - виробництво Україна

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Синій

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Березовий

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Бронзовий

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Жовтий

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зелений

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Прозорий

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Червоний

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Молочний

Прозорість – важливий параметр. Якісний кольоровий полікарбонат, що використовується нами при створенні навісів, має показник від 83 до 90%. Це кращі характеристики для відмінною світлопроникності.

ВСЯ ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ. ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ

Ми працюємо з ПРОФІССІОНАЛЬНИХ фарбою, яка поєднувала чудову якість і досить доступну вартість.
У наших навісах ми використовуємо тільки лакофарбові покриття «Хамертон»

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)
Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Водостік для навісу

Помилково думати, що готовий навіс складається тільки з даху і опор. Щоб конструкція бездоганно виконувала свої функції, важливий водостік. Адже по ньому надлишки опадів, будуть йти з даху.

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)
Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

При облаштуванні навісів ми використовуємо інноваційні водостічні системи світового лідера в цій галузі компанії BRYZA. Поліхлорвінілові труби, що служать основою для такої системи, володіють високими експлуатаційними властивостями. Тому вони можуть використовуватися в спеку і в холод. Замковий механізм і каучукові ущільнювачі забезпечують краще примикання деталей один до одного.

 

Как мы работаем

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)
Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Кому дзвонити

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

“Аримком-Украина” ООО

Украина 49000 г. Днепр, пр. Пушкина-40-Б

моб. +З8 (068) 94З 56 74

email: office@metallosetka.dp.ua

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

На завмер до Вас приїде, Віталій

Спеціаліст з 9 річним досвідом будівництва навісів

БЕЗКОШТОВНО!

 • Знімає точні розміри
 • Перевірить можливість кріплення до будівлі
 • Допоможе підібрати правильну товщину полікарбонату
 • Це 100% безкоштовно!

Переконайтеся в високу компетенцію наших фахівців

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Виїзд майстра на замір

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Ми робимо заміри площі, обговорюємо можливість застосування

різних матеріалів, вибір типу конструкції, форми і види покрівлі

На основі всього цього готуємо точну суму кошторису проекту

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Укладання договору

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)
Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)
Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Як тільки ви будете готові, ми приїдемо до вас на об’єкт або Ви до нас на офіс для підписання договору і
затвердження графіка робіт. При необхідності ми підготуємо креслення і ескізи конструкції.

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Прийом роботи

Після закінчення всіх робіт був зібраний весь оставшкйся сміття (захисна плівка з полікарбонату, обрізки труб, залишки електородов), запакований і вивезено сміття

– Після монтажу, на вашій ділянці ми оставім-
Ідеальний порядок …
– Працюємо без свят і вихідних, телефонуйте!

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)
Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Гарантія

Кожен клієнт може бути впевнений в тому, що йому запропонують сучасні навіси, гарантія на які становить 5 років.

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Монтаж

Професійні зварювальники та монтажники, контролюють хід будівництва, всі зауваження замовника в обов’язковому порядку беруться до уваги.

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Матеріал

Ми використовуємо в роботі тільки перевірені матеріали і підтримуємо низькі ціни, виходячи з реальних витрат.

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Низькі ціни

Ми маємо хороший і стабільний потік об’єктів, що дозволяє отримати хороші знижки від постачальників, тим більше при будівництві двір під ключ.

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Дизайн проект

При замовленні двір під ключ дизайн-проект в подарунок, при початковому узгодженні дизайн-проект можна замовити будь-якої складності.

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Обслуговування

Компанія виконується весь цикл по зведенню навісу на ділянці, починаючи від проекту, до висококласного монтажу на місці.

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Сервіс

Ми пропонуємо роботи з технічного обслуговування навісів.

 

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

 

Виробництво

Виготовлення конструкцій відбувається на її цеху компанії.

 

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Виїзд замірника безкоштовно

Виїзд замірника на об’єкт у нас безкоштовний. Також кожен клієнт отримує дизайн-проект в подарунок.

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

Приймаються картки

Для зручності оплати можна скористатися пластиковою карткою.

На що варто звернути увагу

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

1. Розташування “сот” полікарбонату має бути вертикальним

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

2. Кут нахилу конструкції повинен бути не менше 6 градусів

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

3.Не забудьте після монтажу, прибрати захисну плівку з полікарбонату

Наша компанія є професіоналом в області виготовлення козирків і навісів з полікарбонату. У Дніпропетровську ми є кращими фахівцями в цій категорії. Ми завжди враховуємо особисті побажання клієнтів щодо зовнішнього вигляду, форм і розмірів козирка або навісу. Ми дозволяємо нашим клієнтам брати активну участь в розробці і 3D – моделювання проекту. І в кінцевому підсумку вироблена нами робота задовольнить вимоги навіть найвибагливішого клієнта. Козирки та навіси з полікарбонату (Дніпропетровськ) завжди будуть виграшно виглядатиме на будівлі Вашої оселі, вигідно підкреслюючи його архітектурний дизайн. Ми займаємося також виготовленням навісів і козирків для великих площ, наприклад, таких як автомобільні стоянки, під’їзди приватних і громадських будинків. Завдяки тому, що навіси виробляються з полікарбонатних плит, скріплених алюмінієвим профілем, вони міцні та довговічні.

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)
Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську)

ВЫ МОЖЕТЕ ОПЛАТИТЬ НАШИ УСЛУГИ

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську) Готівковий розрахунок

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську) Банківською картою

Навіси в Дніпрі (Дніпропетровську) Безготівковий розрахунок