Ролети і рольставні

Захисні ролети в Дніпропетровську стали незамінним атрибутом на фасаді кожного сучасного будинку. Ролети жалюзі, ролети є втіленням європейської дизайнерської думки, і етов свою чергу зробить Ваш будинок, комерційне будівництво, сучасними і захищеними. Стильні та надійні рольставні є свого роду візитною карткою сучасних будівель. До особливостей ролет від тм “Алютех” відносяться велика кольорова гама, безліч функціональних можливостей і стильний зовнішній вигляд. Ролетні системи (ролокасети, ролети) в Дніпропетровську встановлюються на дверні або віконні прорізи і забезпечують надійний захист приміщення від сторонніх очей, шуму, погодних умов і злому. Серед усього різноманіття ролетних систем можна легко підібрати ту модель, яка вдало впишеться в архітектурний стиль вашого будинку. Алюмінієві ролети з суцільнотягнутого металу відрізняються екологічною чистотою, легкістю, антикорозійними властивостями і стійкістю до атмосферних опадів і перепадів температур.Новая система збирання ролетних систем тм “АЛЮТЕХ” призначена для надійного захисту прорізів на об’єктах з підвищеними вимогами до безпеки (банки, ювелірні магазини та ін .). Протівовзломниє характеристики нової системи “АЛЮТЕХ” підтверджені сертифікатом (клас Р5 відповідно до ГОСТ Р 52502). Сучасні матеріали, обладнання та технології, що використовуються при виробництві рольставней, жалюзей, ролет, перевірені часом і сертифіковані на знак якості. Захисні ролети на вікна, двері (Дніпропетровськ) відповідають усім вимогам протипожежної безпеки і не перешкоджають евакуації. Ролети в Дніпропетровську розрізняють за типом ламелей (профілем), типом монтажу та типу управління, цю інформацію Ви можете подивитися тут. (Слово “тут” активна для переходу на розділи).

Ролеттние системи від нашої компанії це:

  • Комплектуючі для автоматичних рольставней ми отримуємо без посередників безпосередньо від виробника тм “Alutech”;
  • Великий асортимент профілю дозволяє підбирати захисні ролети, жалюзі які будуть ідеально гармоніювати зі стилем Ваших будівель;
  • Захисні ролети “Alutech” проводяться протягом 5-7 робочих днів;
  • Реальна гарантія на комплектацію і монтаж автоматичних рольставней;
  • Професійний вибір необхідного рівня захисту, виходячи з потреб клієнта;
  • Власне виробництво, оснащене сучасним імпортним обладнанням;
  • Спеціалізований інструмент для побудови та встановлення готових автоматичних рольставней.

Щоб купити ролети в Дніпропетровську (ролети захисні Дніпропетровськ, жалюзі Дніпропетровськ), зв’яжіться з фахівцями компанії будь-яким зручним для Вас способом, по телефону, по емайл або відвідайте наш офіс, де можнобудет ознайомитися з вистовочного устаткування і технічною документацією. Ми в свою чергу зробимо попередній розрахунок вартості ролетних систем.

Вартість наших виробів порадує вас доступністю, а їх якість – бездоганністю.