Купити зимовий сайд

Алюмінієві розсувні системи

Зимовий сад – новий підхід до світлового наповненню і зонування приміщень

Алюмінієві розсувні системи – зимовий сад від компанії «Алютех» є прекрасним рішенням для зонування готелів та ресторанів, скління тераси або зимового саду, установки віконних і дверних конструкцій в котеджах. Кожна система відрізняється зручністю використання і зовнішньої естетичністю, що дозволяє вписувати їх в будь-який інтер’єрний стиль.

Купити зимовий сайд
Купити зимовий сайд
Купити зимовий сайд
Купити зимовий сайд
Компанія “Арімком Україна” має прямі поставки алюмінієвого профілю з заводу ALUTECH, а також свій проектний відділ в Дніпропетровську зі штатом опитнмх фахівців, це дозволяє гарантувати що, проект Вашого саду буде зроблений точно в строк і за якістю і надійності буде відповідати всім європейським стандартам.

Викликати спеціаліста для розрахунку вартості зимового саду Ви можете по телефону +38 (068) 943 56 74

Купити зимовий сайд

Види алюмінієвих розсувних систем

Наші системи представлені у вигляді підйомно-зсувних дверей і вікон. Кожна система може складатися з двох, трьох або шести стулок, також можливі комбінації рухомих і нерухомих сегментів.

Термоізольовані двері – це новинка в алюмінієвих розсувних системах. Такі двері не просто забезпечують прохід, але і можуть стати однією зі стін приміщення завдяки захисту від проникнення. Габарити дверей досягають 2, 7 метра і ваги до 200 кг.

Підйомно-розсувний тип вікон прекрасно освітлює приміщення і економить вільний простір, так як відкривається при натисканні ручки і зрушення стулок в сторону. Саме тому такі алюмінієві розсувні системи часто встановлюють на терасах, мансардах і балконах.

ЦІНА ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
АЛЮМІНІЄВІ СИСТЕМИ ALUTECH ДЛЯ ДВЕРЕЙ І ВІКОН

 

  Alutech C48
Alutech C48
Alutech W62
Alutech W62
Alutech W72
Alutech W72
Ціна за м2 по телефону по телефону по телефону
Тип профілю холодний теплий теплий
Монтажная ширина 48 мм 62 мм 72 мм
Товщина склопакета до 30 мм до 40 мм до 50 мм
Звукоізоляція 5-6 категорія в залежності від заповнення до 33дБ до 43дБ
Терморозрив
 
немає
есть есть
Ширина терморазрыва 24 мм 34 мм
Водопроникність (клас) А А А0
Повітропроникність (клас) А А А
Довговічність більше 80 років більше 80 років більше 80 років
Переваги легка вага; застосовується при склінні балконів, лоджій, нежитлових приміщень (магазинів, ТЦ, АЗС, вокзалів і т.д.), в яких не потрібно оддержаніе постійної температури довговічність; ефективна шумо- і теплоізоляція; можливість виготовлення рамних конструкцій, до яких пред’являються особливі вимоги по шумо- і теплоізоляції підвищена тепло- і звукоізоляція; у зв’язку з високими показників термоізоляції застосовується в енерогоеффектівних приміщеннях

Типи конструкцій за складовими

Підйомно-розсувні системи мають в основі різноманітні профілі та комплектуючі підходять під різні сфери застосування та конфігурації конструкцій.

Ви зможете вибрати трековий і трёхдорожечную раму під свій розмір отвору. Стулки в конструкції можуть бути виконані зі штапиком і без, що дозволить надати конструкції звичний класичний вид або зробити її більш витонченою.

Вертикальні рами в конструкції виглядають більш практично і привабливо завдяки новому профілю з одного направляє.

ЗВЕРНУВШИСЬ ДО НАС ВИ ОТРИМУЄТЕ:

  • Стильний, сучасний дизайн конструкції.
  • 20 типів проектно: прямокутної форми, з односхилим, двосхилим дахом, у вигляді альтанки та ін.
  • Можливість замовити індивідуальний проект
  • Основа конструкції – це європейські профільні системи від Alutech

Переваги конструкцій

Головне достоїнство, яке мають алюмінієві розсувні системи для зимового саду – це здатність економити корисний простір завдяки відкриттю вікна в сторону. Площа отвору освітлення набагато більше, ніж у стандартних конструкцій. Профілі і складові в основі конструкції дозволяють забезпечити безшумну роботу. До того ж всі елементи систем відрізняються високою міцністю і довговічністю. Особливі антикорозійні покриття і посилений метал захищають профілі від агресивних зовнішніх впливів УФ, кислоти, газів, а також запобігають деформацію.

Наші системи екологічні і пожежобезпечні. До того ж вони зручні у використанні і прості в догляді.

Наша компанія надає зимові сади для опалювальних і холодних приміщень. Колір системи можна вибрати на Ваш розсуд згідно палітри RAL. Вага конструкції може досягати 200 кг.

Купуючи зимові сади у нас, Ви купуєте комфорт під ключ. Замовлення гарантує не тільки якість, оперативність і задоволення всіх вимог, але і швидку установку з подальшим сервісним супроводом.

Купити зимовий сайд
Купити зимовий сайд
Купити зимовий сайд

Фото зимові сади

Купити зимовий сайд
Купити зимовий сайд
Купити зимовий сайд